MÖBLER / Skåp & hyllor / Hörnvitrinskåp 6662293
nr 666 2293
Hörnvitrinskåp
mahogny, Gärsnäs, längd: 88, djup: 48, höjd: 175
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 november 2010
kl 17:52:24
200 kr
450 kr
Hörnvitrinskåp
Kondition: slitage, skador
nr 666 2293
Hörnvitrinskåp
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 8 november 2010 |